Timanttisormus 0,05ct Kupittaan Kulta v.1988 koko 17 +
Kaunis rivitimanttisormus jossa viisi 0,01ct timanttia
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0152886 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan Kulta |
| Valmistusvuosi | 1988 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,55 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta





