18k timanttisormus 16mm 0,1ct
Timantti istutettu valkokultaiseen istukkaan
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka sormus on kunnostettu,uudenveroinen! |
| Suosikki |
449,10Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 499,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 150,00 - Säästö -60,95%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0154314 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Sandberg |
| Valmistusvuosi | 2011 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 2,50 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 2,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

