Kalevala Koru Väinö kehäristi ranneketju 21cm hopea, nefriitti
Kehäristin halk.20mm
Ketjun lev.5 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0154725 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 29,34 g |
| Pituus | 21,00 cm / 210,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta
