18K Kalevala Koru kultainen Uskelan Isokylän sormus 16,5
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0154852 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1972 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 2,02 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 2,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


