Kultainen sydänsormus 17,5mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0156221 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultaseppä Veikko Rantanen Oy |
| Valmistusvuosi | 1997 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,02 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


