Kohinoor kihla kultasormus halk.17.5mm lev.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
526,50Säästät jopa -32%
Kultatukun hinta 585,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 779,00 - Säästö -32,41%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0156395 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,55 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



