18K korvkorut tapilla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
240,57Säästät jopa -49%
Kultatukun hinta 267,30 Säästät 10,00
Hinta uutena 470,00 - Säästö -48,81%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0155890 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,65 g |
| Pituus | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

