Kultainen panssariketju 50cm lev.3mm
Tyylikäs ontto panssariketju, leveys 3mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0156748 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Italy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,05 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta

