Hopeinen silmälasikotelo v.-54
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0106295 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | E.Räsänen/ Kuopio |
| Valmistusvuosi | 1954 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 91,46 g |
| Pituus | 16,00 cm / 160,00 mm |
| Leveys | 7,00 cm / 70,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
Kysy tuotteesta



