Hopea rengaskorvakorut halk.45mm lev.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
41,60Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 52,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 72,00 - Säästö -42,22%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0157985 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | SJ |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 7,36 g |
| Halkaisija | 4,50 cm / 45,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

