Kultainen sormus hematiitti 16,5mm v.-93
Hematiitin halk. 6mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0158519 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan kulta Oy |
| Valmistusvuosi | 1993 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,40 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

