18K kultainen timanttisormus 17
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
1 152,00Säästät jopa -53%
Kultatukun hinta 1 280,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 2 440,00 - Säästö -52,79%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0157957 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | S |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 8,00 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 6,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


