Valkokultainen 1mm venetsiaketju 45cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaava! Ei silminnähtävää kulumaa! |
| Suosikki |
403,20Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 448,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 690,00 - Säästö -41,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0137625 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GHA |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,80 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


