Kultainen risti riipus
Riipuksen pituus lenkin kanssa 29.5mm, leveys 14,6mm
Riipuslenkin sis.halk. 3,4mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0158613 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,68 g |
| Pituus | 2,95 cm / 29,50 mm |
| Leveys | 1,46 cm / 14,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta


