Onnen Sydän korvakorut kulta Kalevala Koru
Pituus 27mm koukun kanssa.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D067667 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,93 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta


