Hopeinen savukerasia vuodelta 1947
Hopeinen savukerasia, joka on valmistettu vuonna 1947. Rasian ulkomitat ovat 9,5 cm x 8 cm ja avonaisena leveys on 14 cm. Saranat ja lukitus ovat moitteettomassa kunnossa.
Kultatukun hinta-arvio esineen arvosta on 650 euroa.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z018801 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lauri Korhonen, Kuopio |
| Valmistusvuosi | 1947 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 108,35 g |
| Pituus | 0,95 cm / 9,50 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta



