Valkokultainenn kihlasormus 21mm 4mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0159414 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuote Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,79 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


