Hopea kakkulapio
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0158327 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 26,82 g |
| Pituus | 17,60 cm / 176,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta



Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0158327 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 26,82 g |
| Pituus | 17,60 cm / 176,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta