Kultaiset kalvosinnapit
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0159502 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan Kulta Oy |
| Valmistusvuosi | 1998 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,20 g |
| Pituus | 0,98 cm / 9,80 mm |
| Leveys | 1,78 cm / 17,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


