Kultaiset koukkukorvakorut v.-65 sitriininsävyinen kivi
Hieno vintage-löytö!
Pituus koukulla 15 mm.
Turvallinen kolmiolukko.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0159895 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Mauri Jalmari Kaunisto / Turku |
| Valmistusvuosi | 1965 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,52 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
Kysy tuotteesta

