Kultainen panssariketju 42cm 1.3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kuin uusi! |
| Suosikki |
310,50Säästät jopa -37%
Kultatukun hinta 345,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 490,00 - Säästö -36,63%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0160072 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GHK |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,76 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

