Kalevala Koru Aurinkoleijona korvakorut pronssi
Pituus koukun kanssa.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0159963 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 2,30 g |
| Pituus | 3,90 cm / 39,00 mm |
| Leveys | 0,94 cm / 9,40 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


