Hopeinen ranneketju 17.5cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0159761 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 6,96 g |
| Pituus | 1,75 cm / 17,50 mm |
| Leveys | 8,53 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0159761 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 6,96 g |
| Pituus | 1,75 cm / 17,50 mm |
| Leveys | 8,53 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta