Rintakoru KupittaanKulta
Kiven väri tumma luumu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Hieman kulumisen jälkeä |
| Suosikki |
19,20Säästät jopa -67%
Kultatukun hinta 24,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 58,00 - Säästö -66,90%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0159524 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan Kulta |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 3,20 g |
| Pituus | 6,00 cm / 60,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

