Kalevala korun Väinö kehäristi nefriitti 52cm
Jykevän Väinö-korun suunnitteli 2000-luvun alussa kultaseppä Tony Granholm. Kehäristin keskelle on istutettu pieni vihreä nefriittikivi. Kehäristin halkaisija 20 mm. Papukaijalukko. Pituus ei ole säädettävä.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0160339 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 67,20 g |
| Pituus | 52,00 cm / 520,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

