Camee ranneketju 18cm
Upea alkuperäisessä kuin uutta vastaavassa kunnossa oleva Camee rannekoru!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
1 740,42Säästät jopa -47%
Kultatukun hinta 1 933,80 Säästät 10,00
Hinta uutena 3 300,00 - Säästö -47,26%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0158791 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kevätlahti Pentti Ky |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 16,25 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



