Kultainen panssariranneketju 18cm 3.5mm
Kultainen ontto panssariranneketju papukaijalukolla.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0160768 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellotuote Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,12 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


