Kaunis koru onyx korvakorut Lehdet v.-98
Desing: Kirsti Doukas
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0161060 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kaunis Koru Oy/Aurifex Tmi |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 13,00 g |
| Pituus | 4,90 cm / 49,00 mm |
| Leveys | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

