Hopeinen panssariketju 50,5 cm
Hopeinen peruspanssariketju papukaijalukolla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
176,00Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 220,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 325,00 - Säästö -45,85%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0160781 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellomiehet Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 38,60 g |
| Pituus | 50,50 cm / 505,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



