Hopeinen kaulaketju, 86cm
Pitkä hopeaketju
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
48,80Säästät jopa -43%
Kultatukun hinta 61,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 85,00 - Säästö -42,59%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0158456 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Saurum Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,73 g |
| Pituus | 86,00 cm / 860,00 mm |
| Leveys | 2,20 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


