Hopeinen Venetsiaketju 42 cm,
Kaunis Venetsiaketju 42 cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
46,40Säästät jopa -43%
Kultatukun hinta 58,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 82,00 - Säästö -43,41%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0158486 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,19 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,80 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


