Hopeiset FinnFeelings Classic korvakorut zirkonialla
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0161229 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Finnfeelings |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,58 g |
| Pituus | 8,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


