Kultainen panssariketju 2.7mm 50cm, ontto
Kultainen panssarikaulaketju, klassikko, joka sopii jokaiselle.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0161433 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tukkuliike Kultakanava Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,91 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 2,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

