Papuranneketju sydämmellä pit.18
Näyttävä papuketju sydämmellä p.18cm Leveys 8mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
78,40Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 98,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 145,00 - Säästö -45,93%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0161454 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 16,48 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


