Kultainen sydän riipus zirk.
Lenkin sisämitta 2 x 4,5 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
55,26Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 61,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 112,00 - Säästö -50,66%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0161951 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,46 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

