Kultainen risti riipus
Lenkin sisämitta 1,5 x 3 mm.
Pituus lenkilla 23 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
44,46Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 49,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 92,00 - Säästö -51,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0161224 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,38 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


