Kultaiset roikkuvat Camee-korvakorut
Kauniit kultaiset Camee korvakorut koukulla! Kolmiolukitus.
Cameen koko 5x7mm ja kehyksineen 8,50x10,87mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uutta vastaavassa kunnossa, kameet ehjät. |
| Suosikki |
114,66Säästät jopa -47%
Kultatukun hinta 127,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 215,00 - Säästö -46,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0162431 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,98 g |
| Pituus | 21,00 cm / 210,00 mm |
| Leveys | 8,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


