Kultainen panssarikaulaketju 47cm TET 4mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
1 898,91Säästät jopa -39%
Kultatukun hinta 2 109,90 Säästät 10,00
Hinta uutena 3 100,00 - Säästö -38,74%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0162064 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TET |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 17,73 g |
| Pituus | 47,00 cm / 470,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


