Finnfeelings rannerengas 16cm,vuorikristallli v.-81 lev.3 mm
Rannerenkaan sisämitta 16 cm.
Päälisen halkaisija 12 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I0162289 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Finnfeelings |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,73 g |
| Pituus | 16,00 cm / 160,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
Kysy tuotteesta


