Kultainen Ristiriipus timantilla
Riipusta koristaa yksi 0,005ct timantti.
Pituus riipuslenkin kanssa mitattuna.
Riipuslenkin sisähalkaisija 3mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uudenveroinen |
| Suosikki |
83,20Säästät jopa -41%
Hinta uutena 140,00 - Säästö -40,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0161971 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GST |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,64 g |
| Pituus | 2,10 cm / 21,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

