Kultainen panssariketju 39cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Tosi hyväkuntoinen |
| Suosikki |
244,26Säästät jopa -39%
Kultatukun hinta 271,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 399,00 - Säästö -38,78%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0139566 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TPL |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,12 g |
| Pituus | 39,00 cm / 390,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

