Kultaiset koira korvikset
Pituus koukun kanssa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
155,00Säästät jopa -44%
Hinta uutena 279,00 - Säästö -44,44%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0163007 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,20 g |
| Pituus | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

