Pallo korvakorut vaaleansinisellä kivellä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silmin nähtävää kulumaa. Kirkkaat kivet. |
| Suosikki |
70,20Säästät jopa -36%
Kultatukun hinta 78,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 109,00 - Säästö -35,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0120774 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,60 g |
| Pituus | 8,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

