Kultaiset korvanapit Lapponia
KULTAISET LAPPONIA KORVANAPIT "PYÖRTEET"
Suunnittelija Björn Weckström
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0163177 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia jewelry finland |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,20 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta


