5,5mm Flakkasormus 18mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0154850 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,48 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


