Panssariketju p.60cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
37,60Säästät jopa -23%
Kultatukun hinta 47,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 49,00 - Säästö -23,27%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0163357 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,73 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

