Tähti kaulakoru 42cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0160977 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,60 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0160977 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,60 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta