Kultainen kihlasormus flakka 17,75mm 3mm RO
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
275,31Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 305,90 Säästät 10,00
Hinta uutena 489,00 - Säästö -43,70%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0163804 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | RO |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,39 g |
| Halkaisija | 17,75 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


