Korvanapit solmut kelta-/valko-/ruusukulta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
91,00Säästät jopa -54%
Hinta uutena 199,00 - Säästö -54,27%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0164070 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,70 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



