Kultakeskus sileä kultasormus 17+ lev.1,9mm 1984
Sileä kultainen kapea sormus vuodelta 1984! Koko hivenen yli 17.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
114,66Säästät jopa -54%
Kultatukun hinta 127,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 250,00 - Säästö -54,14%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0164080 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 1984 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,98 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 1,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



